prześlij informację o serwisiestartuj z info.elblag.pldodaj do ulubionychstrona główna serwisu

KREDYT GOTÓWKOWY

KREDYT SAMOCHODOWY

KREDYT HIPOTECZNY

KREDYT KONSOLIDACYJNY

INNE PRODUKTY - USŁUGI

UBEZPIECZENIA - FUNDUSZE INWESTYCYJNE

O Firmie

Witamy na stronach firmy CENTRUM USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZENIOWYCH „KAPITAŁ” Nasza firma od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem finansowym, inwestycyjnym i ubezpieczeniowym dla osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ugruntowana pozycja na rynku... więcej »

Kontakt

Elbląg

ul. Robotnicza 118-120

tel. 055 234 99 90

Nowy Dwór Gdański

ul. Gdańska 2f

tel. 055 272 62 12

cfk@centrum-kapital.pl

www.centrum-kapital.pl

INNE PRODUKTY - USŁUGI

PRZYJMOWANIE OPŁAT
U nas można dokonywać opłat, pracujemy na systemie elektronicznym bankowym. Opłata dokonana przez klienta jest przekazywana w 3 do 5 sesji dziennie w zależności od ilości wpłat. Klient, który dokona wpłaty do godz. 16: 00 ma gwarancję, że pieniądze wpłyną jeszcze tego samego dnia na konto odbiorcy. Przyjmujemy wpłaty do US i ZUS, można opłacać raty kredytów i wszystkie inne, gwarantujemy Ci niską prowizję i gwarancję że twoje opłaty będą regulowane terminowo.

DOŁADOWNIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH
„KAPITAŁ” świadczy również usługi w zakresie doładowania tel. komórkowych wszystkich sieci. Doładowania odbywają się na zasadzie elektronicznej, nie zdążysz pomyśleć o doładowaniu, a już masz jednostki na koncie. Możesz również zakupić kupon doładowania i zrealizować kiedy chcesz i dla kogo chcesz. Doładowań można dokonywać co 5zł. i co 1zł. Przyjdź i spróbuj jakie to proste i wygodne.

Projekt i wykonanie (c) 2007 - AR Gabo/ Nazwa, zdjęcia, opisy i loga produktów są jawnie zastrzeżone!