prześlij informację o serwisiestartuj z info.elblag.pldodaj do ulubionychstrona główna serwisu

KREDYT GOTÓWKOWY

KREDYT SAMOCHODOWY

KREDYT HIPOTECZNY

KREDYT KONSOLIDACYJNY

INNE PRODUKTY - USŁUGI

UBEZPIECZENIA - FUNDUSZE INWESTYCYJNE

O Firmie

Witamy na stronach firmy CENTRUM USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZENIOWYCH „KAPITAŁ” Nasza firma od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem finansowym, inwestycyjnym i ubezpieczeniowym dla osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ugruntowana pozycja na rynku... więcej »

Kontakt

Elbląg

ul. Robotnicza 118-120

tel. 055 234 99 90

Nowy Dwór Gdański

ul. Gdańska 2f

tel. 055 272 62 12

cfk@centrum-kapital.pl

www.centrum-kapital.pl

KREDYT GOTÓWKOWY

Przeznaczenie dowolny cel kredytowania. Okres kredytowania nawet do 96 miesięcy. Wysokość kredytu do 100 tys. zł. Bez zabezpieczenia, lub z zabezpieczeniem- zależne od oferty, ubezpieczenie, poręczenie, weksel własny. 

KREDYTY GOTÓWKOWE
. Przeznaczenie – dowolny cel konsumpcyjny
. Okres – do 96 miesięcy
. Wysokość kredytu – do 80 000zł.
. Zabezpieczenie – dobrane indywidualnie do oferty: ubezpieczenie, poręczenie lub weksel własny In blanco ( nie zawsze wymagane)
. Umowa o pracę - zaświadczenie o zarobkach (minimalny okres zatrudnienia 3 miesięczny u obecnego pracodawcy) lub oświadczenie
. Emerytura lub zasiłek przedemerytalny - aktualna decyzja o przyznaniu lub waloryzacji świadczenia, ostatni odcinek lub wyciąg z konta bankowego potwierdzony przez bank, wydruk z konta elektronicznego w obecności doradcy.
. Renta(również socjalna) - decyzja o przyznaniu świadczenia z adnotacją do kiedy przysługuje renta- ewentualnie orzeczenie lekarskie, aktualna decyzja waloryzacji, ostatni odcinek lub wyciąg z konta bankowego (potwierdzony przez bank), wydruk elektroniczny w obecności doradcy.
. Działalność gospodarcza - dokumenty rejestrowe firmy- (wpis do ewidencji, NIP, REGON), zaświadczenie o nie zaleganiu z ZUS, US, dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanego dochodu( pit, zaświadczenie z US)
. Rolnicy – zaświadczenie z UG potwierdzające posiadanie gospodarstwa rolnego lub dzierżawy oraz o nie zaleganiu z podatkiem rolnym . W przypadku gospodarstwa dzierżawionego - umowa dzierżawy, faktury, rachunki za ostatnie 12 miesięcy potwierdzające działalność rolną (jako podstawa obliczania zdolności) lub zaświadczenie z UG o wysokości osiąganego dochodu, w niektórych przypadkach zaświadczenie z KRUS o nie zaleganiu ze składkami.
. Dowód osobisty, drugi dokument tożsamości ze zdjęciem, może być legitymacja emeryta/rencisty (jedyny uznawany dokument bez zdjęcia), dokument potwierdzający stan cywilny w przypadku (wdowa/wdowiec, rozwódka/rozwodnik)

ZALETY KREDYTU
. minimum formalności
. szybka decyzja kredytowa – wciągu 15 minut
. możliwość uruchomienia kredytu w 30 minut
. kredyty również dla osób spłacających inne kredyty
. minimalny dochód od 340zł. (samotni emeryci/renciści) pozostali 500zł.
. wysokie kwoty kredytów bez poręczycieli
. minimalny wiek osoby ubiegającej się o kredyt 18 lat, bez górnej granicy wieku
. możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat
. ubezpieczenie na życie lub wypadek trwałego inwalidztwa oraz na wypadek utraty pracy oraz śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku
. brak dodatkowych opłat lub prowizji niż wymienione w umowie kredytowej
. dogodna forma wypłaty – przelew na konto bankowe, przekaz pocztowy, czek, czek GIRO
. szybki dostęp do gotówki dzięki karcie VISA CLASSIC
. oferta specjalna dla wybranych grup zawodowych
. UWAGA – u nas bierzesz kredyt i u nas spłacasz swoje raty, niska prowizja (system bankowy)

Projekt i wykonanie (c) 2007 - AR Gabo/ Nazwa, zdjęcia, opisy i loga produktów są jawnie zastrzeżone!