prześlij informację o serwisiestartuj z info.elblag.pldodaj do ulubionychstrona główna serwisu

KREDYT GOTÓWKOWY

KREDYT SAMOCHODOWY

KREDYT HIPOTECZNY

KREDYT KONSOLIDACYJNY

INNE PRODUKTY - USŁUGI

UBEZPIECZENIA - FUNDUSZE INWESTYCYJNE

O Firmie

Witamy na stronach firmy CENTRUM USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZENIOWYCH „KAPITAŁ” Nasza firma od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem finansowym, inwestycyjnym i ubezpieczeniowym dla osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ugruntowana pozycja na rynku... więcej »

Kontakt

Elbląg

ul. Robotnicza 118-120

tel. 055 234 99 90

Nowy Dwór Gdański

ul. Gdańska 2f

tel. 055 272 62 12

cfk@centrum-kapital.pl

www.centrum-kapital.pl

O Firmie

Witamy na stronach firmy CENTRUM USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZENIOWYCH „KAPITAŁ”
Nasza firma od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem finansowym, inwestycyjnym i ubezpieczeniowym dla osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ugruntowana pozycja na rynku finansowym , wyszkoleni doradcy pozwalają na rzetelną kompleksową obsługę klienta. Rozpoznanie i dobranie odpowiedniego produktu finansowego do jego indywidualnych potrzeb. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a dla tych co mają problemy z bankami, ZUS, KRUS , US i komornikami dajemy szansę na wyjście z problemów finansowych. W naszej firmie liczy się klient i dlatego niejednokrotnie poświęcamy czas poza godzinami pracy, by napisać pismo, sporządzić dokumentację kredytową. Wszystko poparte jest otrzymanymi CERTYFIKATAMI i odbytymi szkoleniami.

Nasze usługi nie narażają klientów na dodatkowe koszty, w całości jesteśmy finansowani przez banki i instytucje finansowe. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki. Sprawy niejednokrotnie niemożliwe do załatwienia na podstawie naszych profesjonalnych pism są przychylnie rozpatrywane przez banki, na co mamy potwierdzenie naszych klientów i ich podziękowania. Dziś z satysfakcją przedstawiam Państwu doradztwo finansowe na najwyższym poziomie, zapewnione przez wyszkolonych doradców.

KLIKNIJ - aby zobaczyć powiększenie

KLIKNIJ - aby zobaczyć powiększenie

Projekt i wykonanie (c) 2007 - AR Gabo/ Nazwa, zdjęcia, opisy i loga produktów są jawnie zastrzeżone!